Заборгованість до бюджету Добропільського об’ єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області станом на 01.04.2018 року

Заборгованість платників по всіх обов’язкових платежах до бюджету Пенсійного фонду на 01.04.2018 становить 85290,6 тис.грн.

Продовжити

Продовжуємо діалог з громадськістю

Щокварталу Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області проводить анкетування різних категорій громадян з питань діяльності управління.

Продовжити

Зустріч з представниками Добропільської міської Всеукраїнської громадської організацією інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Сьогодні заступник начальника управління Громило Н.М. разом з начальником відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій №1 Дегтяр І.П. провели зустріч до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з членами Добропільської міської Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» на чолі з Гончаренко В.І.

Продовжити

Про виконання вимог антикорупційного законодавства

На виконання Антикорупційної Програми Пенсійного фонду України, Закону України «Про запобігання корупції», інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області організовано роботу, спрямовану на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків, причин, запобігання корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.