Технологічні новації в Державному реєстрі виборців у контексті розгляду Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний реєстр виборців»

Пропонований законопроект приводить положення Закону «Про Державний реєстр виборців» щодо використання персональних даних Реєстру у відповідність із законами України, якими передбачено надання Державним органам права доступу до автоматизованих інформаційних систем, реєстрів та банків даних, держателями (адміністраторами) яких є державні органи.

Continue Reading

Діяльність Благодійної організації «Світанок»

Питання якості життя людини завжди є актуальним. На жаль, на сьогоднійшній день права людей, які живуть з ВІЛ, порушуються. Багато організацій займаються цим питанням, не стала винятком і Благодійна організація «Світанок», яка допомагає уразливим групам населення.

Continue Reading

Влада та громада: ефективна взаємодія

Вчора в залі засідань міської ради за ініціативи Благодійної організації «Всеукраїнський Благодійний Фонд «ГОРЄНІЄ» та за підтримки виконкому в рамках реалізації проекту «Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в питаннях євроінтеграції» відбулось фокус-групове дослідження та глибинне анкетування щодо взаємодії влади і громади.

Continue Reading

Конкурс «Український донецький куркуль» продовжено в 2018 році

Оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва «Український донецький куркуль», за якими буде надаватися фінансова підтримка на реалізацію проектів, проведення якого було оголошено розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово - цивільної адміністрації Павлом Жебрівським.

Continue Reading

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання

22 лютого 2018 року з метою забезпечення реалізації державної політики стосовно патріотичного виховання молоді в залі засідань виконавчого комітету Добропільської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді Добропілля.

Continue Reading

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.