До уваги громадських об’єднань

Відповідно до рішення Добропільської міської ради від 21.06.2017 №7/26-6 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємствами (нова редакція)» було доповнено перелік послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг у м. Добропілля, а саме: послуги Головного територіального управління юстиції в Донецькій області стосовно реєстрації громадських об’єднань.

Continue Reading

Стартував набір в патрульну поліцію

14 травня 2016 року на вулиці Краматорська і Слов'янська вийшов новий підрозділ поліції, який повністю замінив старе ДАІ і ППС. Ці хлопці першими приїжджають на виклик, надають допомогу, затримують правопорушників, стежать за порядком на дорогах, забезпечують спокій і безпеку громадян.

Continue Reading

Перерахунок житлових субсидій

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що ведеться робота щодо призначення (автоматичного перерахунку) житлових субсидій з травня 2017 року.

Continue Reading

Відомості про виборців з відміткою НСП (нездатні постійно пересуватися)

Щомісяця до Державного реєстру виборців заносяться персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця, до яких належать відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно.

Continue Reading

З Днем державної служби

Шановні колеги!

Добропільська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають Вас з професійним святом – Днем державної служби!

Continue Reading

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.