Духовне життя міста

IMG 1160(1)

Релігійне життя в Добропіллі відрізняється в цілому стабільністю та мирним існуванням різних конфесій.

Найвпливовішим у церковно-релігійному житті міста є православ’я. В місті діють три храми релігійних громад Української Православної Церкви Московського патріархату: Свято-Амросієвський, Свято-Троїцький, храм-каплиця Ікони Божої Матері ,,Всех скорбящих радости”.

Будівництво Свято-Покровського храму в м Добропілля ведеться з 2007 року на території густонаселеного мікрорайону «Сонячний». З самого початку хід будівництва цього дому Божого направляє благочинний Добропільського округу, протоієрей Федір Іващук. Його працями і молитвами, і завдяки допомозі небайдужих християн, всього за 7 років величний храм вже майже повністю побудований. Практично завершені всі зовнішні роботи, наближається до завершення внутрішнє оздоблення храму, намічається благоустрій території.14 жовтня 2014в день Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Свято-Покровський храм м. Добропілля відзначив престольне свято. Була відслужена перша Божественна Літургія.DSCF0250

В православних Храмах міста також проходять служіння свят Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Хрещення Господа Бога, День Святої Трійці, Світле Христове Воскресіння (Пасха), пристольні свята та інші культові обряди.DSCN5436

За ініціативи  релігійних організацій в місті постійно ведеться активна благодійна і місіонерська діяльність.

Релігійними громадами Української Православної Церкви Московського патріархату організовуються недільні трапези та благодійні обіди для прихожан,  малозабезпечених та дітей-сиріт. Надається допомога продуктами харчування та одягом малозабезпеченим прихожанам.

При Свято-Троїцькому храмі діє дитяча недільна школа. Його настоятель ієрей Леонід проводить цикл духовних бесід з учнівською молоддю.

Релігійною громадою „Церква переможців” створено реабілітаційний центр, робота якого направлена на реабілітацію наркозалежних та алкозалежних, та осіб, які повернулися з місць позбавлення волі.

 

Органи місцевої влади захищають права і законні інтереси релігійних організацій; сприяють встановленню відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості й поваги між громадянами, які сповідують релігію або не сповідують її, між віруючими різних віросповідань та їх релігійними організаціями; беруть до відома і поважають традиції та внутрішні настанови релігійних організацій, якщо вони не суперечать чинному законодавству.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.