Добропільський ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»


85000, м. Добропілля, провулок Луганського, буд. 2а

Пн-Пт 08.00 – 16.00, перерва 12.00-13.00

Приймальня: 2-77-99, диспетчер: 2-77-97

Директор: Полтавець Олексій Вікторович

Статут

Поточна робота

Найважливішим завданням експлуатації системи водопостачання є своєчасне і ефективне технічне обслуговування, ремонт і реконструкція трубопроводів і устаткування.

Поточні ремонтні роботи

Щодня на водопровідних та каналізаційних мережах, які обслуговує Добропільське ВУВКГ, відбуваються пориви і затори різного ступеня складності. Ліквідація аварій на мережах, заміна аварійних ділянок трубопроводів входить в обов'язки аварійних ремонтних бригад Добропільського ВУВКГ.

Минулого тижня бригадою слюсарів АВР уч.№2 м. Білицьке Добропільського ВУВКГ спільно з фахівцями "Донбассводоремонт" КП "Компанія" Вода Донбасу" було проведено заміну каналізаційного колектора Д150а / ц в районі вул. Труда і вул. Горького м. Білицьке протяжністю 131м, на Д160мм пвх; виконана чистка каналізаційних колодязів по вул. Труда.

Інформація для підприємств-юридичних осіб, які є споживачами Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила КП "Компанія "Вода Донбасу" тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Поточні ремонтні роботи

Ліквідація аварій на водопровідній мережі і водоводах входить в обов'язки аварійних ремонтних бригад Добропільського ВУВКГ. На водопровідних лініях можуть бути аварійні пошкодження як самих труб, так і встановленої на них арматури.

Оплатити послуги можна дистанційно

Добропільське ВУВКГ КП «Компанія« Вода Донбасу» дякує своїм споживачам, які в цей нелегкий період знаходять можливість оплатити послуги водопостачання та водовідведення. Давайте підтримувати один одного в цей складний час.

Робота з каналізаційними колодязями

Своєчасне прочищення каналізаційних колодязів є обов'язковою і неодмінною умовою забезпечення стабільної роботи всієї системи.

Вартість води у поливний сезон

З 01.05.2017 в містах та селищах Добропільського району починається поливний сезон Згідно з вимогами ст.41 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» облік водоспоживання здійснюється за показаннями повірених приладів обліку води або за затвердженими нормами на всі надані Добропільського ВУВКГ КП «Компанія« Вода Донбасу» послуги.

  • 1
  • 2
logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.