Надання довідки про стаж роботи

Центр надання адміністративних послуг у м. Добропілля доводить до відома громадян, що основним документом, підтверджуючим стаж роботи, є трудова книжка. За відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.

Продовжити

Для отримання адмінпослуг не потрібно купувати бланки

Центр надання адміністративних послуг у м. Добропілля повідомляє, що відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» забезпечено безоплатне одержання громадянами у достатній кількості бланків та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, в тому числі одержання їх з веб-сайту Добропільської міської ради.

Продовжити

Представництво за довіреністю

Громадяни, у яких немає змоги за будь-яких причин особисто звернутися до відділу для отримання адміністративних послуг, мають право оформити довіреність, що видається однією особою іншій для представництва перед третіми особами.

Продовжити

Особливості отримання паспорту громадянина України

Законодавством передбачено, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобовязаний отримати паспорт громадянина України. На даний час деякі мешканці Добропілля вже зіткнулися з труднощами отримання документу в зв'язку з  несвоєчасною реєстрацією свого місця проживання.

Продовжити

До уваги студентів та абітурієнтів

Студенти, які в цьому році вступили до навчальних закладів та будуть проживати у гуртожитках під час навчання, мають завчасно знятися з місця реєстрації по м. Добропіллю. Для цього необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг з 8 до 12 години з понеділка по п’ятницю за адресою м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, каб. 102.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.