До уваги громадських об’єднань

Відповідно до рішення Добропільської міської ради від 21.06.2017 №7/26-6 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємствами (нова редакція)» було доповнено перелік послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг у м. Добропілля, а саме: послуги Головного територіального управління юстиції в Донецькій області стосовно реєстрації громадських об’єднань.

Продовжити

Стартував набір в патрульну поліцію

14 травня 2016 року на вулиці Краматорська і Слов'янська вийшов новий підрозділ поліції, який повністю замінив старе ДАІ і ППС. Ці хлопці першими приїжджають на виклик, надають допомогу, затримують правопорушників, стежать за порядком на дорогах, забезпечують спокій і безпеку громадян.

Продовжити

Перерахунок житлових субсидій

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що ведеться робота щодо призначення (автоматичного перерахунку) житлових субсидій з травня 2017 року.

Продовжити

Відомості про виборців з відміткою НСП (нездатні постійно пересуватися)

Щомісяця до Державного реєстру виборців заносяться персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця, до яких належать відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно.

Продовжити

З Днем державної служби

Шановні колеги!

Добропільська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають Вас з професійним святом – Днем державної служби!

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул.Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.