Дотримання трудового законодавства – основне питання наради з підприємцями Великого Добропілля

Сьогодні під головуванням першого заступника міського голови Олексія КОРМІЛЬЦЕВА в приміщенні виконкому відбулася нарада з підприємцями Великого Добропілля, основним питанням якої був контроль за дотриманням трудового законодавства, що буде здійснюватись інспектором праці.

Продовжити

Шановні водії!

У зв'язку з погодними умовами в місті ведутся снігоочисні роботи, тож просимо не залишати транспортні засоби на узбіччі доріг - це заважає прибиранню снігу!

Педагоги відділу освіти підкорили Говерлу

В рамках реалізації  Всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом», з метою обміну досвідом «Педагоги Закарпаття та Донеччини – разом» представники відділу освіти Добропільської міської ради відвідали Закарпаття. Слід зазначити, що програмою  візиту передбачалося  сходження на Говерлу.

Продовжити

Затверджено графіки прийому громадян у виконкомі міської ради на 2018 рік

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян зобов'язані проводити особистий прийом громадян.

Продовжити

Відбудеться спільна нарада щодо створення точок надання послуг з пенсійного забезпечення

22 січня о 13.00 в залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться спільна нарада для обговорення та визначення форм і дислокації точок надання послуг з пенсійного забезпечення, які будуть плануватись до створення та запровадження у Добропіллі в рамках проекту обласної програми «Про надання послуг пенсійного забезпечення населенню області в умовах децентралізації».

Продовжити

Патронатна сім’я

Уряд постановою КМУ №148 від 16 березня 2017 року запровадив нову форму тимчасового догляду і виховання дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах - патронат.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.