Присяжні повинні задекларувати свої доходи

Добропільська міська рада повідомляє про обов’язкове подання присяжними декларації за 2017 рік відповідно до підпункту «Г» пункту 1 частини прешої статті 3 «Про запобігання корупції».


Список присяжних було затверджено рішенням Добропільської міської ради від 22.03.2017 року №7/23-23 відповідно до Закону україни «Про судоустрій і статус суддів».

Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

При виконавчому комітеті триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. Вказана робота спрямована на уточнення інформації щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

Продовжити

Долучайтесь до флешмобу #ТризубГуртує

Сьогодні в Україні стартував флешмоб «Тризуб гуртує», присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР.

Продовжити

Розвиток підприємницьких ініціатив населення

В Добропільському міському центрі зайнятості з минулого року працює Центр розвитку підприємництва. В рамках роботи Центру проводяться заходи, направлені на сприяння започаткування та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, створенню робочих місць, стимулювання підприємницької ініціативи безробітних та зайнятих громадян, в яких беруть участь соціальні партнери, представники громадських організацій.

Продовжити

Безкоштовні путівки до «Артеку» та «Молодої Гвардії»

Відділ у справах сім’ї та молоді Добропільської міської ради пропонує БЕЗКОШТОВНІ путівки для дітей пільгових категорій в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» та у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.