Острог приймає педагогів – християн

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся дводенний ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування».

Продовжити

Калейдоскоп педагогічних надбань

На базі відділу освіти відбулося чергове засідання науково-методичної ради методичного кабінету з презентації кращого педагогічного досвіду «Калейдоскоп педагогічних надбань. Парад особистостей».

Продовжити

Калейдоскоп педагогічних надбань

На базі відділу освіти відбулося чергове засідання науково-методичної ради методичного кабінету з презентації кращого педагогічного досвіду «Калейдоскоп педагогічних надбань. Парад особистостей».

Продовжити

Практичні психологи міста розширюють професійні горизонти

В рамках обласного «Огляду моделей взаємодії психологічної служби з батьками в освітніх закладах області» пройшов міський етап Огляду серед практичних психологів м. Добропілля.

Продовжити

Вони заговорили і їх побачили

29 березня 2018 року у м. Краматорськ відбувся заключний етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Продовжити

Команди закладів освіти міста взяли участь у Чемпіонаті Донецької області з волейболу серед школярів

Вітаємо команди НВК№7 (юнаки) та ЗЗСО №19 (дівчата) відділу освіти Добропільської міської ради, які вибороли ІІ місця в Чемпіонаті Донецької області з волейболу серед команд школярів та учнівської молоді, що проходив у м. Родинське 28 березня 2018 року!

Продовжити

Розпочався V міський конкурс «Сучасний урок (позакласний захід) в контексті реалізації компетентнісного підходу»

На виконання міської Програми «Освіта Добропілля для світу, що змінюється 2017-2020 рр», плану роботи методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, з метою стимулювання професійного зростанняучителів, підвищення їх професійної компетентності через впровадження інтегрованих STEM-проектів на підставі синхронізації програм різних предметів, розкриття значення інтеграції як інноваційної форми роботи у навчанні, розвитку ключових компетентностей педагогів закладів освіти, оновлення змісту освіти відповідно до сучасних концептуальних підходів, у 2017-2018 навчальному році розпочався міський конкурс розробок уроків та позакласних заходів для вчителів, які працюють з учнями 9 класів «Сучасний урок (позакласний захід) в контексті реалізації компетентнісного підходу».

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.