Запалюємо зірки 2018 року

13 січня 2018 року стартував обласний етап предметних Всеукраїнських олімпіад. Для участі в обласних олімпіадах від міста Добропілля запрошено 35 учнів.

Продовжити

Відкрита Першість з орієнтування серед учнівської молоді

16 грудня 2017 року у спортивній залі НВК № 7 відбулась відкрита Першість Центру  туризму та краєзнавства  учнівської  молоді м. Добропілля з орієнтування серед учнівської  молоді,  присвячена  Всесвітньому дню  гір. У змаганнях взяли участь 84 юних спортсмена  ЦТК, закладів освіти, ЦФЗН «Спорт для всіх».

Продовжити

Впроваджуємо програму «ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ»

12 грудня 2017 року на базі ЗДО №36 «Пролісок» (завідувач Андрушків Г.Ф.) відбулося засідання предметної науково-методичної комісії вихователів груп середнього дошкільного віку за темою «Розвиток соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років, як складова частина проекту «Вчимося жити разом». Робота засідання була спрямована на підвищення професійної компетентності вихователів з питання розвитку у дітей відповідного віку соціальних та життєвих навичок.

Продовжити

Семінар директорів в Добропільському НВК №3

Заклади освіти міста Добропілля працюють над впровадженням нового Закону України «Про освіту», зокрема над реалізацією можливостей, які відкривають для освітніх закладів (ст. 27, 28) основні повноваження, відповідальність, порядок  формування і діяльності колегіальних органів управління закладу освіти, організація громадського самоврядування в закладі освіти.

Продовжити

ПЕДАГОГИ ДОБРОПІЛЛЯ – УЧАСНИКИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Бажанішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ, 3 листопада 2017 року на території Свято-Покровської Голосіївської Пустині у місті Києві відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція «Біблійна історія та християнська етика в освітньому просторі України».

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.