Легалізація праці – забезпечення соціальних гарантій

Фахівці Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області днями провели промо-акцію у торговельних павільйонах по вул. Прокоф’єва у м. Покровську серед підприємців та покупців. Тема акції – «Легалізація праці – забезпечення соціальних гарантій».

Фахівці фіскальної служби детально роз’яснили, що погоджуючись на отримання «тіньової заробітної плати», наймані працівники позбавляються багатьох соціальних гарантій: гарантованого розміру заробітної плати, права на зарахування виробничого стажу, права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, права на оплату лікарняного, права на допомогу по безробіттю, права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань, права на зарахування виробничого стажу, права на отримання інших соціальних виплат. Не задекларована праця знижує доходи державного бюджету, а отже і можливість фінансування державних програм соціального спрямування разом з тим.

Суб'єктам господарювання нагадали, що використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником - це порушення трудового законодавства, відповідно, роботодавцям, які порушують законодавчі вимоги при нарахуванні заробітних плат, загрожують штрафи за такі порушення. Була розповсюджена друкована продукція.

Проведена акція є черговим кроком кампанії з інформування та роз’яснення серед роботодавців та їх працівників чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації праці.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.