Штрафи за порушення розрахункових операцій поповнили бюджет Донеччини більш, ніж на 2,2 млн гривень

За 11 місяців 2018 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту області проведено 196 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій, за результатами яких до бюджету надійшло більше 2,2 млн гривень.

Контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, є одним з важливіших напрямків роботи підрозділів управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області. Доречі, станом на 01 грудня 2018 року у регіоні здійснюють такі розрахунки майже 12,5 тис. господарських одиниць.

Фіскальна служба Донеччини акцентує увагу споживачів, що кожен з покупців зараз може ініціювати перевірку недобросовісного продавця. Так, у відкритій частині Електронного кабінету запроваджено новий сервіс перегляду чеків, які надіслані РРО. За допомогою цього сервісу кожен має можливість оперативно перевірити фактичну передачу електронної копії отриманого фіскального чека до ДФС. Наявність такої копії або її відсутність в базах ДФС може свідчити про дотримання або недотримання суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства.

За результатами отриманих звернень споживачів про відсутність того чи іншого фіскального чека у ДФС контролюючими органами проводяться фактичні перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких встановлюються порушення вимог чинного законодавства.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.