Покровсько – Добропільське управління: подарунки в День Святого Миколая

В грудні ми святкуємо одне з найбільш очікуваних дитячих свят - День Святого Миколая, з якого починається низка новорічних святкових днів.

Про добрі справи Святого Миколая, який вважається покровителем мандрівників і дітей, в народі складені перекази, які передаються з покоління у покоління. Вони розповідають про те, як Святий Миколай допомагав бідним і знедоленим, а дітям таємно підкидав монети і їжу у виставлені за двері черевички.

Вже склалася добра традиція: напередодні свята дорослі піклуються про те, щоб Святий Миколай приніс подаруночки всім малюкам. Й особливо тим дітям, які позбавлені батьківської любові, дітям-сіротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, адже вони особливо потребують уваги і турботи дорослих.

Не залишились осторонь і працівники Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області та традиційно приєднались до святкових клопотів. В День Святого Миколая вони завітали до Благодійної організації «Центр допомоги дітям «Отчий дом», де живуть, навчаються і виховуються діти-сиріти та діти, позбавлені батьківського піклування. Начальники Мирноградської ДПІ Наталія Кононіхіна та Ясинуватсько – Авдіївської ДПІ Олена Солонинка привітали малюків, педагогів і вихователів зі святом та вручили вихованцям солодкі подарунки, побажали наполегливості та успіхів у навчанні, відмінних оцінок, вірних друзів, веселого і насиченого життя в наступаючому році.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.