ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

3 грудня 2018 року у Добропільському міському центрі зайнятості у рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю був проведений ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Мета заходу - пропозиція можливого працевлаштування громадян з інвалідністю на підприємствах міста.

У ярмарку вакансій взяли участь підприємства, які мають вакансії для осіб з інвалідністю: ВСП ШУ «Добропільське «ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ВСП ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ТДВ «Білозерське», Філія «Добропільське енергопідприємство» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», Філії «Добропільське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» та соціальні партнери: управління соціального захисту населення міста та району.

Захід відкрила директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць, яка підкреслила, що особи з інвалідністю потребують уваги кожен день, а сьогодні ми вкотре намагаємось привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю. Присутні були ознайомлені з впровадженням в роботу служби зайнятості з 1 січня 2019 року кар’єрних радників, які стануть зв’язуючою ланкою між шукачами роботи та роботодавцями. Робота кар’єрних радників буде сприяти покращенню якості послуг, які надаються та закріпленню працевлаштованих на робочому місці. Пильна увага присутніх була зосереджена на правах осіб з інвалідністю, які гарантуються державою.

Роботодавці ознайомили запрошених з інформацією про свої підприємства, графіком роботи, умовами оплати праці та вакансіями, які є актуальними на даний час. З кожним із відвідувачів проведені індивідуальні співбесіди та бажаючі запрошені на підприємства для подальшого працевлаштування.

Спеціалісти служби зайнятості, представники підприємств та соціальні партнери обговорили проблемні питання, що виникають під час працевлаштування осіб з інвалідністю, означили шляхи подальшої співпраці у забезпеченні соціальних гарантій даної категорії громадян.

Ми різні, але ми рівні!

yarm v1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.