Заборона спалювання сухої трави

У останній літній місяць всі господарі кожну погожу днину використовують, щобприбрати і впорядкувати свої присадибні ділянки, сади та подвір’я. А найпоширеніший метод позбутися сміття та сухої рослинності – це спалити їх.

Цей небезпечний метод може призвести до великої біди, ціна якої – людське життя. Як правило, люди, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку себе, сусідів і суттєво погіршують стан довкілля, адже часто це переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, особливо у спекотні літні дні. Тому локалізувати його на відкритих територіях дуже важко. Надзвичайно небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. Також потрібно пам’ятати, що під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.

У зв’язку з цим, ми закликаємо господарів присадибних ділянок відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та інших рослинних залишків, сміття. Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Добропільської міської ради

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.