Підсумки чергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної   безпеки та надзвичайних ситуацій 3 березня 2017 рокубуло заслухано представників ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» щодо стану породних відвалів шахти «Добропільська» та «Добропільської ЦЗФ» та виконання рішень, прийнятих на засіданні комісії 8 квітня 2016 року та 8 грудня 2015 року.

Згідно звіту топографічно-геодезичні роботи на породному відвалі ПАТ «ДТЕК «Добропільська ЦЗФ» були проведені в березні 2015 року,звіту щодо проведення топографічно-геодезичних робіт на породному відвалі шахти Добропільська ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» не було надано.

Членами комісії та представниками СБУ сумісно з інспектором сільського господарства в Донецькій області та державним інспектором з охорони навколишнього середовища Донецької області було проведено обстеження земельних ділянок, що розташовані на межі породних відвалів, та складено акти. Обстеження показали, що межові знаки, необхідні для експлуатації та обслуговування породних відвалів, якими закріплені всі кути поворотів меж земельної ділянки і координати яких було передано землекористовачу на зберігання, на момент обстеження відсутні, тому встановити породні відвали за межі відведених під них земель на даний момент неможливо.

Комісія зобов’язала «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» та ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» виконати ряд завдань:

- відновити межові знаки, що закріплюють всі кути поворотів меж земельних ділянок, наданих для експлуатації та обслуговування породних відвалів, координати яких були визначені та передані користувачам на зберігання;

- оновити звіти щодо проведення топографічно-геодезичних робіт на обох породних відвалах з наданням топографічної зйомки породних відвалів на ділянках, де зафіксовано зсуви;

- надати копії актів виконаних робіт щодо профілактики зсуву породного відвалу на ділянках де зафіксовано зсув та інші.

Представники ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» доповіли, що ними укладено договір з профільним інститутом, згідно якого будуть проведені дослідницькі роботи та надані заходи щодо стабілізації породних відвалів в існуючих межах. Крім того, вони заявили, що експлуатація цих породних відвалів припинена і ведуться роботи по обладнанню берм та озелененню відвалів.

Сплановані роботи по розчищенню балки та відновленню пруда відстойника.

Контроль за виконанням заходів здійснюється міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.