Надбавки та підвищення до пенсії по інвалідності

Статтею 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності, за наявності страхового стажу, передбаченого статтею 32 цього Закону.

Продовжити

Вишиванка – українська традиція

У Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області проведена виставка вишиваних виробів під назвою: «Прості орнаменти народні, тягучі, як пісні з степів. Все актуально і сьогодні, хоча й прийшли з далеких днів».

Продовжити

Семінар-нарада зі страхувальниками Олександрівського району

15 травня 2018 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Волошина О. С. провела нараду зі страхувальниками Олександрівського району щодо важливості приведення реєстру застрахованих осіб до актуального стану.

Продовжити

Поширення знань серед молоді

15 травня 2018 року в Новоолександрівському НВК начальник відділу обслуговування громадян №2 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ляшенко Тетяна Іванівна провела зустріч з учнями на тему: «Орієнтуйся в пенсійній системі вже зараз!».

Продовжити

Нарада з представниками Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

СЬогодні у Добропільській міській раді відбулась спільна нарада з представниками Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків за участю начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Волошиної Ольги Сергіївни та головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Сороки Тетяни Леонідівни.

Продовжити

Події тижня

07.05.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про стан виконавської дисципліни, співпрацю з відділом державної виконавчої служби, участь працівників у заходах до Дня Перемоги, роботу комісії з питань реалізації судових рішень.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.