Ми чуйно ставимось до старості!

Сьогодні головним завданням, що стоїть перед Пенсійним фондом України є забезпечення стабільності пенсійної системи.

Пенсійний фонд – соціальна установа, тож, окрім питань фінансового забезпечення виплати пенсій, не менш важливим є питання якості обслуговування пенсіонерів. А це комплексна робота, яка ведеться у багатьох напрямках: від культури спілкування до запровадження інформаційних технологій, від підготовки кадрів до співпраці з соціальними партнерами, ветеранськими та громадськими організаціями.

Сьогодні на перший план виходить обізнаність громадян із питаннями пенсійного законодавства, для цього працівниками управління проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота з застосуванням всіх її форм. Керівництво управління намагається вживати всіх заходів з метою досягнення відкритості в обслуговуванні громадян, щоб пенсіонерам було приємно відвідувати нашу установу, щоб вони з задоволенням спілкувались з працівниками Фонду.

Ми щоденно піклуємось про людей похилого віку, проте щороку напередодні Міжнародного дня громадян похилого віку ми пильніше ставимось до проблем літніх людей. З нагоди дня людей похилого віку колектив управління Пенсійного фонду щиро вітає багаточисельну армію наших пенсіонерів 33059 чоловік. Бажаємо, щоб всі наші пенсіонери, серед яких 204 інваліди Великої Вітчизняної війни, 199 учасників бойових дій, 916 отримувачів пенсій за особливі заслуги перед Україною впевнено почувалися в завтрашньому дні. Втім, важливо, щоб не тільки держава дбала про  пенсіонерів, а й кожен громадянин опікувався своїми батьками. Хочеться, щоб усі пам’ятали, що доля буває примхливою, і коли осінь життя постукає в наше вікно, нехай нікому не доведеться зустріти її в холодній самоті.

Бажаємо всім літнім людям, щоб не згасали з роками доброта, мудрість, щирість, ще на довгий час зберегти здоров’я, молодість душі, невичерпну енергію.

День людей похилого віку співпав з професійним святом вчителя. Тому нехай наші щирі привітання приймуть вчителі-пенсіонери, особлива вдячність вчителям, трудова діяльність яких проходила на селі, це:

Британ Юлія Іванівна,

Бондаренко Тетяна Михайлівна

Воронова Ольга Трохимівна

Заварзін Іван Володимирович

Заварзіна Віра Григорівна

Булатецький Олександр Костянтинович

Бодра Надія Іванівна

Волкова Лідія Григорівна

Демчук Раїса Миколаївна

Редчиць Олександра Іванівна та ін.

Добра Вам і миру, затишку в оселях, родинного тепла

 

Неоніла Пітик

В.о. начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.