Боремось з нелегальною зайнятістю у сільському господарстві

8 лютого 2018 року перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгеніївна взяла участь в спільному засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель з питань виявлення фактів нелегальної зайнятості у фермерських господарствах, що ведуть діяльність на території Добропільської та Шилівської сільських рад, підвищення рівня оплати праці найманих працівників та координації спільних дій контролюючих органів по виявленню фактів використання праці неоформлених робітників.

В ході засідання Неоніла Євгеніївна звернула увагу присутніх на наслідки, до яких призводить нелегальна зайнятість та на права громадян на соціальний захист.

Першим заступником начальника управління рекомендовано роботодавцям виконувати норми законодавства про працю, а найманим працівникам контролювати рівень заробітної плати за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.