Події тижня

03.09.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про співпрацю з управлінням соціального захисту населення щодо вирішення питань внутрішньо переміщених осіб, контроль за щоденним надходженням коштів до бюджету, заходи щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи до кінця кварталу та ін.

04.09.2018 – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Шурар П.Ю. з метою підвищення рівня інформованості громадян провела  роз’яснення підопічним Білицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України,  в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

06.09.2018 – заступник начальника відділу обслуговування громадян №1 Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Шевелєва К.І. провела зустріч за місцем проживання та виїзний прийом громадян у Світлівській сільській раді, зустрілась з колективами Світлівської ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячого навчального закладу «Радість»  з питань залучення працівників до користування новими сервісами Пенсійного фонду України.

07.09.2018 – начальник відділу обслуговування громадян № 2 Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Ляшенко Т.І провела «День відкритих дверей» та квест-гру на тему: «Пенсійна система і ти. Знай  більше!» для учнів Олександрівського аграрного ліцею (смт. Олександрівка).

07.09.2018 – відбулася прес-конференція в.о. начальника Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Пітик Н.Є.

07.09.2018 – делегація Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на чолі з в. о. начальника управління Пітик Н. Є. взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

За минулий тиждень:

-  до керівництва управління на особистий прийом звернулось 10 осіб;

- відділом обслуговування громадян №1 зареєстровано 411 звернень, що на 16 % більше, ніж за попередній тиждень (347 звернень). Прийнято: 47 заяв на перерахунок пенсії, 20 – на первинне призначення пенсії, 25 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 6 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось 18 осіб, 26 осіб – за поновленням виплати пенсій,

- 61 особа надала заяву-згоду на отримання смс-повідомлень від органів Пенсійного фонду;

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 36 осіб;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 35 осіб;

- одна особа звернулась на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.