Квест-гра з учнями Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

13 вересня заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Шевелєва Катерина Іванівна провела урок-зустріч та квест-гру на тему «Будь розумним! Дбай про своє майбутнє» з учнями Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Добропільської районної ради Донецької області.

Урок-зустріч розпочався з ознайомлення учнів з основами пенсійної системи в Україні. Далі мова йшла про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадяни позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому, звернула увагу на залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, закликала їх до офіційного працевлаштування у недалекому майбутньому. Під час заходу учні активно ставили питання, на які отримали відповіді.

У кінці заняття Катерина Іванівна запропонувала учням взяти участь у квест-грі. Учасники гри показали гарні результати в засвоєнні почутої інформації.

Після зустрічі з старшокласниками Катерина Іванівна поспілкувалася і з трудовим колективом школи з метою підвищення рівня їх інформованості. Фахівець пояснила про нові функціональні можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.