Сприяння процесу легалізації зайнятості: спільні заходи тривають

Начальник Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій Наталія Кононіхіна прийняла участь у спільному інформаційно-роз’яснювальному заході, спрямованому на забезпечення легалізації трудових відносин.

Так, 30 січня 2020 року у приміщенні Мирноградського міського центру зайнятості за участю представників Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області, ГУ Держпраці у Донецькій області, Покровського об’єднаного управління ПФУ у Донецькій області, Мирноградської міської ради та бізнесу відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Сприяння процесу легалізації зайнятості в регіоні та створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати та забезпечення соціальної захищеності працівників», під час якого обговорювали шляхи вирішення питань легалізації праці та нові підходи у відносинах держави та бізнесу.

У ході спілкування учасники засідання мали змогу обговорити низку питань, що хвилюють сьогодні представників бізнесу, а саме: законодавчі аспекти взаємодії контролюючих органів та роботодавців, спектр надання послуг в процесі працевлаштування та основні законодавчі засади з норм оплати праці.

Работодавцям наголосили на важливість дотримання Законів України «Про зайнятість населення», «Про оплату праці», Кодексу законів про працю України та відповідальність у випадку ухилення від оформлення працівників.

Наталія Кононіхіна привернула увагу щодо необхідності обов’язкового дотримання норм чинного законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з працівниками, забезпечення мінімальних гарантій оплати праці та навела ряд прикладів, коли офіційне працевлаштування дозволяє отримувати пакет соціальних гарантій та пільг, зокрема, в отриманні податкової знижки за навчання, за сплату страхових платежів та інше. Питання легалізації заробітної плати населення залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

Кононихина детениз

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.