Покровсько – Добропільське управління: податківці застерігають працедавців від використання трудових нелегалів

Допуск працівника до виконання роботи без оформлення трудових відносин - неприпустимий. Тож фахівці Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо необхідності оформлення трудових відносин, роз’яснили ризики та наслідки незадекларованої праці.  

Під час зустрічей з роботодавцями та працівниками інформували про норми законодавства і пропонували самостійно прийняти рішення про оформлення своїх найманих працівників згідно вимог чинного законодавства.

«Сподіваємося, що роботодавці добровільно впорядкують трудові відносини з найманими працівниками. Саме таке рішення кожного роботодавця не лише гарантує соціальні виплати їх найманим працівникам у випадку втрати працездатності, а й передбачає додаткові бюджетні надходження податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», – зазначила заступник начальника Добропільського  відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління Марія Шаповалова.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.