Флешмоб з учнями Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

З метою формування уявлення у молоді про сучасну пенсійну систему начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Волошина О.С. провела флешмоб на тему «Легальна робота сьогодні – гідна пенсія завтра» зі старшокласниками  Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Добропільської міської ради Донецької області.

Під час заходу фахівець розповіла учням про  види пенсії, систему пенсійного страхування, про запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування та страховий стаж, основні норми пенсійного законодавства України. Більша частина заходу пройшла у вигляді питання-відповідь. У кінці заняття Ольга Сергіївна запропонувала учням взяти участь у флешмобі для засвоєння почутої інформації.

З метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових послуг Пенсійного фонду України наш фахівець поспілкувалася і з трудовим колективом школи. Ольга Сергіївна розповіла про можливості Веб-порталу, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.