Події тижня

 

17.09.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про співпрацю з органами ДВС, ДФС, про роботу з інвалідами з числа ВПО щодо питань способу виплати пенсії, планування роботи управління на ІV квартал та ін.

17.09.2018 – в.о. Пітик Н.Є. взяла участь в апаратній нараді при голові Добропільської райдержадміністрації.

17.09.2018 – проведено зустріч начальником відділу обслуговування громадян №1 Хничовою Н.С. у трудових колективах ТДВ «Шахта «Білозерська», ШУ ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» шахти «Новодонецька» та шахти «Піонер» з метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України,  в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

18.09.2018  – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Волошина О.С. провела флешмоб на тему: «Легальна робота сьогодні – гідна пенсія завтра!» для учнів Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 8  Добропільської міської ради Донецької області

19.09.2018 – заступник начальника відділу обслуговування громадян №2 Козієва М.Г. провела зустріч за місцем проживання й виїзний прийом громадян у Мирнодолинській сільській раді.

19.09.2018 – в.о. начальника управління Пітик Н. Є. та заступник начальника управління Громило Н.М. провели «День Пенсійного фонду» в Добропільському об'єднаному  управлінні Пенсійного фонду України Донецької області.

20.09.2018 – начальник відділу обслуговування громадян № 1 Хничова Н.М. провела флешмоб на тему: «Дбаю про пенсію батьків – обираю легальну зарплату!» для учнів Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Добропільської міської ради Донецької області.

20.09.2018 – в.о. начальника  управління Пітик Н. Є. взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати з питань «Про забезпечення прав найманих працівників, легалізації заробітної плати та зайнятості населення суб’єктами господарювання», яка відбулася в Добропільській райдержадміністрації.

За минулий тиждень:

- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 6 осіб;

- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано  437 звернень, що на 4,6 % менше, ніж за попередній тиждень (457 звернень). Прийнято: 41 заяву на перерахунок пенсії, 20 – на первинне призначення пенсії, 14 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 15 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до інших управлінь, за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось 15 осіб, 10 осіб – за поновленням виплати пенсій,

- 118 осіб надали заяву-згоду на отримання смс-повідомлень від органів Пенсійного фонду;

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 51 особа;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 55 осіб;

- дві особи звернулось на прийом до управління засобами скайп-зв’язку.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.