ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ ЩОДО ЗМІН У ФОРМУВАННІ ЗВІТНОСТІ ПО ЄДИНОМУ СОЦІАЛЬНОМУ ВНЕСКУ (ЗА ФОРМОЮ ДОДАТОК 4)

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.

Найсуттєвіші зміни стосуються таблиць 5 та 6 «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (за формою Додаток 4, далі – Звіт). Такі зміни потрібно враховувати, починаючи зі звітного періоду за серпень 2018 року (звітність подається з 01.09.2018 по 20.09.2018). 

Отже, таблиця 5 Додатка 4 Звіту подається страхувальниками, якщо протягом звітного періоду:

- було укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) із застрахованою особою;

- було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце;

- особу було переведено на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника; 

- особа вперше вступила на військову службу або закінчила проходження військової служби (із виключенням зі списків особового складу військової частини (військового навчального закладу, установи тощо)) у порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби; 

- особі надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами (у тому числі особам із числа військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу); 

- особі надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; 

- особі надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку.

Крім того, до таблиці 5 Додатка 4 Звіту додано нові реквізити:

- реквізит 12 «Професійна назва роботи»;

- реквізит 13 «Код ЗКППТР» (код загальносоюзного класифікатора професій, посад та тарифних розрядів);

- реквізит 14 «Код класифікатора професій» (код КП),

 які обираються із довідника, що відповідає національному класифікатору України «Класифікатор професій ДК 003:2010».

Звертаємо увагу, що назва посади відповідає запису у трудовій книжці;

- реквізит 19 «Військове звання».

Запис про переведення працівника на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника вноситься у таблицю 5 в такому самому порядку, як і про прийняття на роботу. Записи про причини звільнення в таблиці 5 мають вноситися у точній відповідності з формулюванням чинного законодавства із посиланням на відповідну статтю, пункт закону.

У разі якщо за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правових договорів), зміни посади, термінів проходження військової служби або надання відповідної відпустки, таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку не формується та не надається.

Що стосується змін до таблиці 6 Додатка 4 Звіту, то вони відбулись у наступних графах:

- реквізит 10 «Код типу нарахувань»:

- змінено значення коду 13 – сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою (доходом) за звітний місяць.

Тип нарахувань 13 застосовується для сум в поточному звітному місяці за попередні лише в таких випадках:

при нарахуванні сум допомоги з тимчасової непрацездатності за попередні місяці;

при нарахуванні сум у зв’язку з вагітністю та пологами за попередні місяці;

- додано код 14 – сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати (доходу) за попередні періоди у зв’язку із здійсненням перерахунку при звільненні працівника за попередні періоди, пов’язані з уточненням днів використаної наперед відпустки (у зв’язку із сторнуванням);

- реквізит 14 «Кількість календарних днів без збереження заробітної плати» - додано, що роботодавцем, крім кількості календарних днів відпустки без збереження заробітної плати, може бути вказано кількість днів звільнення від роботи згідно з довідкою про тимчасове звільнення від роботи по догляду за хворою дитиною.

Шановні страхувальники! Пам’ятайте, що достовірне та своєчасне звітування Вами за найманих працівників, є запорукою отримання ними ґарантованих державою соціальних послуг!

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області О.С. Волошина

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.