Презентація професії

Світ професій різноманітний і цікавий, та, щоб зробити правильний вибір, важливо у ньому не розгубитися. Зорієнтуватись у багатогранному світі професій допомагають спеціалісти  служби зайнятості.

Продовжити

Навчальний семінар з основ бізнес-планування

04 липня 2018 року в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва фахівці центру зайнятості провели навчальний семінар з основ бізнес-планування за участю представників Добропільської ОДПІ, відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, відділу економіки міської ради.

Продовжити

Відвідування підприємств є одним із найдієвіших способів налагоджування партнерських стосунків

Крокуючи в ногу з часом, працівники центру зайнятості постійно впроваджують та удосконалюють нові форми співпраці. Однак, відвідування підприємств залишається одним із найдієвіших способів налагоджування партнерських стосунків.

Продовжити

Служба зайнятості є сервісною установою, яка оперативно реагує на вимоги ринку праці

Щочетверга відвідувачі Добропільського ЦНАПу мають можливість ознайомитись зі станом ринку праці, послугами служби зайнятості, відео резюме безробітних та відео вакансіями. 

Продовжити

Добропільський міський центр зайнятості розпочав співпрацю з Молодіжними центрами

21.06.2018 року заступником начальника відділу Владимировою Мариною на базі Молодіжного центру  «Нове покоління» в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» проведено виїзний профорієнтаційний захід «Вибір професії». У заході взяли участь 14  дітей віком від 8 до 12 років.

Продовжити

Директор центру зайнятості розповіла про організацію роботи щодо працевлаштування неповнолітніх

21.06.2018 директор центру зайнятості Бугаєць Вікторія Василівна взяла участь у засіданні координаційної ради служби у справах дітей, яка проходила у будівлі Виконавчого комітету Добропільської міської ради.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.