Живе спілкування – це велика перевага перед іншими способами отримання інформації

Сьогодні закінчується перша в цьому році декада «Зустрічі з підприємцями» під час відвідувань підприємці отримали багато корисної інформації щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць. Живе спілкування, можливість поставити запитання й отримати вичерпну відповідь від фахівців – велика перевага перед іншими способами отримання інформації.

Заступниця директора Тетяна Яцура та начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко зустрілися з підприємицею Інною Салабай, яка займається бджільництвом. «Здавна всі знають про те, наскільки корисні продукти бджільництва, а також про їх терапевтичний ефект, який є сприятливим для людського  здоров’я. Щоб відчути смак меду, треба пізнати смак праці!» - таке життєве кредо у Інни з Добропільщини. Значну частину свого життя жінка займається бджільництвом. Захопившись цією справою, без неї себе вже не уявляє.

 

За сприянням у пошуку роботи Інна звернулась до Добропільського міського центру зайнятості у березні минулого року. Жінку зацікавила пропозиція розпочати власну справу, як альтернативу працевлаштуванню. У Центрі розвитку підприємництва отримала корисні поради та інформацію про започаткування власної справи. Пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації "Основи підприємницької діяльності" на базі Державного навчального закладу "Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" у місті Краматорськ. Інна склала та успішно захистила бізнес-план, отримала одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. 

Впродовж зустрічі фахівці служби зайнятості розповіли підприємиці про послуги, які сприяють розвитку бізнесу та стимулюють створення нових робочих місць, а також запросили на щотижневі тренінги щодо основ бізнес-планування з залученням представників установ і організацій, які надають кваліфіковані консультації, та вичерпану інформацію стосовно виникаючих проблем.

Добропільський міський центр зайнятості і надалі надаватиме всебічну інформаційну підтримку.

2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.