Допоможи своєму майбутньому!

Питання легалізації зайнятості – у пріоритеті пенсійної служби. Адже саме від сплачених внесків залежать надходження до бюджету фонду, а це і додаткові кошти на виплату пенсій, і соціальна складова для самого працівника – відпустки, лікарняні, а в майбутньому і пенсія. Працівники пенсійної служби намагаються охопити роз’яснювальною роботою якомога ширше коло населення, донести до свідомості кожного, що про пенсійне забезпечення у літньому віці потрібно дбати замолоду. І усвідомлення цього має формуватися з юного віку. Тому Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед старшокласників, використовуючи різні її форми.

Так, з початку 2018 року проведено 15 зустрічей з учнями шкіл м. Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів, в ході яких у доступній формі ознайомлено старшокласників з основами пенсійного забезпечення в Україні. Особлива увага молоді звертається на те, що необхідно обирати роботу з високою зарплатою та офіційним оформленням трудових відносин.

З метою закріплення отриманої інформації проведено 7 квест-ігор, крім того, залучено учнів 8 шкіл до участі у флешмобах, що є запорукою захищеності, упевненості та розуміння законодавства. «Дні відкритих дверей» в управлінні для молоді – це вже традиційно, що дає можливість наглядно показати діяльність управління, залучити дітей до вступу у ВНЗ за направленням ПФУ для подальшої роботи в системі, а також надати фахові роз’яснення всіх питань, які цікавлять, але не зовсім зрозумілі для сучасної молоді.

До Дня утворення Пенсійного фонду України (22 грудня) заплановано провести в управлінні захід – День Пенсійного фонду України, на який запрошені активні старшокласники декількох шкіл Добропілля. Планується розповісти учням про історію становлення пенсійної служби, основні принципи її роботи, те, що пенсійна служба рухається в ногу з часом і тому таку традиційну форму виявлення свого ставлення до легальної зайнятості перенести в інтернет – площину в рамках акції «Допоможи своєму майбутньому». Буде запропоновано школярам через соціальну мережу фейсбук кинути виклик нелегальній зайнятості й привернути увагу громадськості до її негативних наслідків, розмістити на своїх сторінках в мережі фейсбук своє фото з тематичною листівкою. Також старшокласники візьмуть участь у квест-грі на тему: «Пенсійна система і ти. Знай більше!»

В.о. начальника управління Н. ПІТИК

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.