«День Пенсійного фонду» для старшокласників

21.12.2018 до Дня утворення Пенсійного фонду України в. о. начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неоніла Пітик разом з керівниками структурних підрозділів управління провели в стінах управління «День Пенсійного фонду» для старшокласників шкіл міста Добропілля та Добропільського району.

На початку зустрічі Неоніла Пітик ознайомила учнів з основними аспектами утворення та становлення ПФУ і провела екскурсію, під час якої начальники відділів розповіли присутнім про систему роботи Пенсійного фонду на прикладі діяльності відділів фонду. Керівник управління запропонувала школярам через соціальну мережу фейсбук кинути виклик нелегальній зайнятості та розмістити на своїх сторінках в мережі фейсбук своє фото з тематичною листівкою «Допоможи своєму майбутньому!».

У кінці зустрічі фахівці управління провели з дітьми тематичну квест-гру під час якої учні повинні були подати документи для працевлаштування в управлінні, зареєструватися на веб-порталі ПФУ та допомогти своїй бабусі зібрати необхідні документи для призначення пенсії. Учасники гри були дуже захоплені та показали гарні результати в засвоєнні почутої інформації.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.