Події тижня

28.01.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик за участю керівників структурних підрозділів.

Обговорювались питання виконавської дисципліни, активізації роботи з пенсіонерами, які не надали до управління відомості та документи, які свідчать про зміну паспортів. Розглянуті оглядові листи ГУ ПФУ в Донецькій області з питань роботи по стягненню коштів у судовому порядку, про стан роботи зі зверненнями громадян через веб-портал та ін.

28.01.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик взяла участь в апаратній нараді при голові Добропільської  райдержадміністрації.

28.01.2019 – відбулося заняття «Школа майбутнього пенсіонера» у трудовому колективі філії «Добропільське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ТОВ «Добропіллявугілля» та зустріч з заступником начальника Н. Громило.

29.01.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян К. Шевелєва провела зустріч у трудовому колективі філії «Добропільське вантажно-транспортне управління» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

29.01.2019 – відбулося технавчання за участю в. о. начальника  управління Н. Пітик, заступника начальника управління Н. Громило, начальника відділу по роботі з персоналом О. Оріщенко, керівників структурних підрозділів з питань роз’яснення щодо застосування окремих положень ЗУ «Про запобігання корупції» та ін. законодавчих та нормативних актів.

29.01.2019 – з метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України,  в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом начальник відділу обслуговування громадян № 1 Н. Хничова зустрілася з трудовим колективом Добропільського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Добропільської міської ради.

29.01.2019 – відбулася робоча нарада за участі в.о. начальника управління Н. Пітик та заступника начальника управління Н. Громило з керівником архівної установи Добропільської міської ради Шморгун Н.В. з питань спільної роботи при підготовці архівних документів по ліквідованих підприємствах для призначення пенсій громадян.

30.01.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик взяла участь у засіданні Районної ради регіонального розвитку при Добропільській райдержадміністрації з питань обговорення уточнених пріоритетних проектів та схвалення перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки та у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. соціальних виплат.

31.01.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик провела нараду з керуючим ТВБВ № 10004/01 філії «Донецьке обласне управління АТ Ощадбанк України» Березницькою І.Ю. з питань спільної роботи щодо отримання пенсійних виплат через відділення Ощадбанку.

01.02.2019 – заступник начальника управління Н. Громило взяла участь у засіданнях комісій міської ради та райдержадміністрації з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За минулий тиждень:

- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 8 осіб;

- працівники юридичного відділу взяли участь у 4 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;

- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 323 звернення, що на 6 % менше, ніж за попередній тиждень (345 звернень). Прийнято: 55 заяв на перерахунок пенсій, 24 – на первинне призначення пенсії, 1 особа отримала консультації з питань пенсійного забезпечення, 6 осіб звернулось за переведенням пенсійних виплат з іншого управління, за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось 8 осіб, 10 – за поновленням виплати пенсій;

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 78 осіб;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 26 осіб;

- за попередній тиждень на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку звернулась 1 особа.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.