З інформацією до трудового колективу

Сьогодні заступник начальника фінансово-економічного відділу Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олена Соколова завітала до трудового колективу товариства з обмеженою відповідальністю «Добропільське сортонасінницьке підприємство».

Під час заходу фахівець розповіла про основні практичні аспекти пенсійного забезпечення, а саме: пенсійний вік, страховий стаж, терміни звернення за призначенням пенсії, умови виходу на пенсію за віком, пояснила на що слід звернути увагу під час оформлення документів тощо.

Олена Соколова повідомила про зміни у порядку виплати коштів для розрахунків за комунальні послуги одержувачам субсидії, які будуть проводитись Пенсійним фондом України, та про проведення перерахунку пенсії у березні 2019 року.

Спеціаліст зосередила увагу присутніх на функціональних можливостях Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

По закінченню заходу присутні отримали відповіді на питання, тематичні буклети та листівки для ознайомлення.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.