Флешмоб з ліцеїстами Білицького професійного ліцею

18.02.2019 в. о. начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неоніла Пітик провела зустріч-урок на тему: «Пенсійна система і ти. Знай більше!» та флешмоб на тему: «Дбаю про пенсію батьків – обираю легальну зарплату» для учнівської молоді Білицького професійного ліцею.

Під час заходу в. о. начальника управління розповіла ліцеїстам про діючі системи пенсійного забезпечення в Україні, про види пенсії, про запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування, страховий та трудовий стаж. Далі мова йшла про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадяни позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому, звернула увагу на залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, закликала їх до офіційного працевлаштування у недалекому майбутньому.

У кінці заняття Неоніла Євгеніївна запропонувала учням взяти участь у флешмобі для кращого засвоєння почутої інформації.

По закінченню зустрічі керівник управління поспілкувалася і з трудовим колективом ліцею з метою підвищення рівня їх інформованості, розповіла про нові функціональні можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень. Присутніх також було проінформовано і про проведення широкомасштабної акції «Допоможи своєму майбутньому!» та  про переваги отримання пенсій через банківські установи. Учасники зустрічі отримали відповіді на всі свої запитання.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.