«Я обираю легальну роботу, я обираю легальну зарплату»

Начальник відділу обслуговування громадян №1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Наталя Хничова провела зустрічі зі старшокласниками загальноосвітніх шкіл № 16 та №17 у смт Новодонецьке Добропільської міської ради.

Під час заходу молодь дізналася про те, як сьогодні працює система пенсійного забезпечення, спеціаліст ознайомила школярів із видами пенсій, складовими від яких залежить її розмір та пояснила в чому полягає різниця між трудовим і страховим стажем.

Начальник відділу запропонувала молодим людям долучитися до роз'яснення серед ровесників про важливість легальної праці та вчасної сплати у недалекому майбутньому страхових внесків.

Спеціаліст розповіла, що завдяки можливостям Веб-порталу Пенсійного фонду України можна перевіряти та контролювати свій страховий стаж, та порекомендувала залучити своїх батьків до сучасних засобів зв'язку. Приємно вразили учні питаннями начальника відділу, а отже, старання працівника управління  є виправданими.

Для закріплення матеріалу Наталя Хничова запропонувала учням взяти участь у квест-грі та флешмобі. Результатами були задоволені всі присутні. Фахівець роздала  листівки та  буклети всім бажаючим.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.