Працівник Пенсійного фонду провела заняття з майбутніми пенсіонерами

9 квітня 2019 року начальник відділу обслуговування громадян № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Наталя Хничова для підвищення обізнаності громадян в пенсійному законодавстві провела зустріч та заняття «Школа майбутнього пенсіонера» з працівниками Новодонецької селищної ради.

Спеціаліст пояснила присутнім поняття трудового та страхового стажу, назвала основні документи, що підтверджують трудовий стаж, розказала про залежність розміру заробітної плати під час нарахування пенсії, страхові внески, періоди за які нараховується заробітна плата, надала перелік документів, які необхідні для призначення пенсії. На прохання працівника ради розказала особливості обчислення стажу для різних видів пенсій.

Під час заходу начальник відділу наголосила й на основні положення законопроекту щодо накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування тощо.

Наталя Хничова зазначила, що для обчислення та перерахунку пенсії завжди обирається такий варіант, який є найбільш вигідним для пенсіонера.

Спеціаліст зосередила увагу присутніх на функціональних можливостях Веб-порталу Пенсійного фонду України та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

По закінченню заходу присутні отримали відповіді на питання, тематичні буклети та листівки для ознайомлення.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.