Співпрацюємо з молоддю

25 квітня 2019 року фахівці Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області провели для учнів старших класів м. Добропілля «День відкритих дверей».

В.о. начальника управління Н. Пітик розповіла про сучасну пенсійну систему, ознайомила з основними напрямками роботи управління та орієнтувала молодь на роботу в системі Пенсійного фонду України.

Особлива увага була зосереджена на роботу зі зверненнями громадян з використанням онлайн-сервісів.

vidkr dver pens

vidkr dver pens1

Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва розказала гостям заходу про один із найбільш зручних і оперативних способів отримання інформації з питань пенсійного забезпечення – це надання електронних послуг через Веб-портал Пенсійного фонду України, який забезпечує кожному зареєстрованому користувачу можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління.

З метою поширення інформаційного простору серед населення, особливо серед людей похилого віку, щодо нових послуг Пенсійного фонду України працівники управління вирішили залучити молодь та запропонували учням урок, під час якого навчили їх реєструватися на веб-порталі. Для закріплення наданого матеріалу запропонували на практиці школярам власноруч зареєструвати на порталі відвідувачів.

Найактивнішим виявився учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 м. Добропілля Олександр Міненко, який допоміг Гончаровій Єлизаветі Анатоліївні зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Старшокласники висловили зацікавленість та виявили бажання сприяти у вирішенні проблем літніх людей, які виникають під час реєстрації та отримання інформації на веб-порталі електронних послуг, і пообіцяли, що розкажуть про цей урок своїм друзям та допоможуть всім охочим у реєстрації.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.