Молодь і пенсійне забезпечення

Начальник відділу обслуговування громадян №2 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Тетяна Ляшенко провела зустріч зі старшокласниками Очеретинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівського районної ради на тему: «Орієнтуйся в пенсійній системі вже зараз!».

Фахівець ознайомила учнів з основними аспектами пенсійного законодавства, зупинилась на питанні офіційної зайнятості, зазначивши, що майбутня пенсія залежність від тривалості страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати.

Начальник відділу звернула увагу старшокласників на те, що навчання у вищих навчальних закладах з 2004 р. не зараховується до страхового стажу, проте  існує альтернатива – право на добровільне державне соціальне страхування.

Тетяна Ляшенко поінформувала учнів та вчителів, що контролювати сплату єдиного соціального внеску і дбати про соціальні гарантії у майбутньому можливо завдяки новим послугам Пенсійного фонду України та навчила присутніх реєструватися на веб-порталі електронних послуг.

Зустріч закінчилась жвавою квест-грою з гарними результатами знань основ пенсійного законодавства. Фахівець роздала листівки та  буклети всім бажаючим.

pen shkol

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.