Поширення знань серед молоді

В останні дні навчального року заступник начальника відділу обслуговування громадян №1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Катерина Шевелєва зустрілася з учнями Світлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Добропільської районної ради на тему: «Пенсійна система і ти. Знай більше!»

Під час заходу спеціаліст розповіла школярам про основи пенсійного забезпечення в Україні, види пенсії та страховий стаж, перспективи введення накопичувальної системи та про те, як формується бюджет Пенсійного фонду України.

Катерина Шевелєва повідомила присутнім про нові послуги Пенсійного фонду України, про те, що контролювати дані про свій страховий стаж та заробітну плату можна не виходячи з дому, за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та показала учням, як користуватися цією послугою.

Разом з учнями фахівець управління провела квест-гру та закликала до офіційного працевлаштування, надала роз’яснення про негативні наслідки отримання зарплати «в конверті», що призводять до позбавлення соціальних прав громадян.

Наприкінці заходу  Катерина Шевелєва привітала школярів з закінченням навчання та довгоочікуваними канікулами.

Сьогоднішня зустріч з учнями залишила у спеціаліста приємні відчуття від проведеної роботи.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.