Основне, про що має знати майбутній пенсіонер

Сьогодні заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Катерина Шевелєва провела зустріч та заняття «Школа майбутнього пенсіонера» у трудовому колективі Світлівської сільської ради. 

Фахівець розповіла про пенсійне забезпечення в Україні, види пенсійних виплат, умови їх призначення, перерахувала документи, які слід підготувати для отримання пенсії, порадила самостійно перевірити та уточнити всі записи у трудовій книжці, а вразі виявлених неточностей виправити їх заздалегідь. До того ж звернула увагу на те, що розмір пенсії залежить від страхового стражу та від розміру заробітної плати.

Катерина Шевелєва розказала про переваги реєстрації застрахованих осіб на веб-порталі Пенсійного фонду України та показала на прикладі, як можна самостійно, не виходячи з домівки, контролювати власну нараховану заробітну плату, сплачені внески та страховий стаж. Учасникам заходу було запропоновано зробити передплату на газету «Пенсійний кур’єр».

У кінці зустрічі всі присутні отримали відповіді на питання, індивідуальні консультації, буклети та листівки.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.