Інформаційна робота з маломобільними групами населення

Начальник відділу обслуговування громадян № 1 Хничова Наталя провела виїзний прийом за місцем мешкання з підопічними Білицького будинку інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

Під час зустрічі начальник відділу висвітлила основні аспекти пенсійної реформи, надала роз’яснення щодо призначення та виплати пенсії залежно від групи інвалідності.

З метою підвищення рівня інформованості фахівець ознайомила мешканців будинку інтернату та і його співробітників з сучасними електронними сервісами, які дозволяють вирішувати багато пенсійних питань у режимі онлайн, без потреби відвідування відділів обслуговування громадян.

Детально розглянули питання щодо отримання цифрового підпису для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду та подальшого користування послугами сайту.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, фахівець Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України привітала підопічних зі святом, побажала їм здоров’я, нескореного оптимізму, щирої радості та щастя.

По закінченню зустрічі начальник відділу відповіла на індивідуальні питання присутніх та роздала буклети для ознайомлення.

pens fond

pens fond1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.