День відкритих дверей

20 листопада 2019 року фахівці Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області провели для учнів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. Добропільської районної ради «День відкритих дверей».

В.о. начальника управління Н. Пітик гостей провела управлінням, розповіла про основи сучасної пенсійної системи, ознайомила з специфікою роботи та основними її напрямками. Особливу увагу звернула на легальні трудові відносини у майбутньому та на підготовку кадрів для роботи в системі Пенсійного фонду.

Наступний етап нашої зустрічі – подорож до архівосховищ пенсійних справ управління, про значимість яких розповіли начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 І.Асєєва та заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва. До того ж керівництво ознайомило дітей з тим,  як працівники управління знаходять необхідні справи та працюють з ними. Під час бесіди фахівці ознайомили учнів з актуальним питання сьогодення – оцифруванням паперових пенсійних справ та показали молоді, як готуються справи до відправлення на ретроконверсію.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації О.Волошина розказала учням про можливості дистанційного обслуговування громадян за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та попросила розповісти своїм рідним та знайомим про переваги електронних пенсійних посвідчень  порівняно з традиційними, а також допомогти їм приєднатись до користування дистанційними послугами Пенсійного фонду. Фахівець зазначила, що за допомогою особистого кабінету можна дистанційно отримати інформацію щодо своїх персональних даних, які містяться в системі персоніфікованого обліку або в пенсійній справі, отримати довідку або ж записатись на прийом до спеціалістів управління та ін.

В.о. начальника управління Н. Пітик  орієнтувала молодь на роботу в системі Пенсійного фонду України.

Учні висловили подяку й зацікавленість роботою Пенсійного фонду та виявили бажання після отримання відповідної освіти прийти працювати до Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.  

vidkr dver pfu

vidkr dver pfu1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.