Тимчасові роботи – один із напрямків співпраці роботодавця і служби зайнятості

23 січня 2019 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості Валентина Гончарова та провідний фахівець відділу Наталя Стряпча відвідали ТОВ ТБ «Будматеріали».

Під час зустрічі Валентина Гончарова зупинилася на можливості організації робіт тимчасового характеру у 2019 році, які дають можливість залучення клієнтів служби зайнятості до виконання тимчасової роботи, придивитись до співробітників та обрати працівників для постійної роботи.  

Фахівці служби зайнятості розповіли роботодавцю, що на оновленому веб-порталі Державної служби зайнятості є можливість:

- створення персонального електронного кабінету роботодавця та безробітного;

- перегляду вакансій роботодавців та резюме шукачів роботи, корисної інформації та анонсів проведення заходів;

- використання профорієнтаційної платформи для молоді та населення.  

Також роботодавця було проінформовано про компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа ВПО, діючі грантові програми, можливість професійної підготовки фахівців під замовлення роботодавця, використання форми задоволення потреб роботодавців та шукачів роботи – рекрутинг.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю, в тому числі і в напрямку організації тимчасової зайнятості.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.