До уваги переселенців

Відповідно по постанови КМУ від 01.10.2014р.  № 509 „Про облік внутрішньо переміщених осіб” Управління соціального захисту населення здійснює видачу довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (м.Добропілля, пр-т Шевченка,15, каб № 18).

Строк дії такої довідки становить  шість місяців з дати її видачі.

У разі продовження дії обставин, що визначені в ст.1 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, строк дії такої довідки може бути продовжений на наступні шість місяців, для чого внутрішньо переміщена особа має повторно звернутися за фактичним місцем свого проживання до Управління соціального захисту населення.

Внутрішньо переміщена особа протягом 10 днів повідомляє територіальному підрозділу Державної міграційної служби про фактичне місце проживання, а також про зміну фактичного місця проживання або повернення до покинутого місця проживання.

Територіальний підрозділ ДМС у триденний строк після повідомлення внутрішньо переміщеною особою про фактичне місце проживання проводить перевірку наведених у довідці відповідних відомостей, проставляє у разі підтвердження таких відомостей на зворотному боці довідки відмітку про реєстрацію місця проживання осіб, зазначених у довідці.

Довідка не є дійсною без проставлення на її зворотному боці зазначеної відмітки.

Уразі зміни місця проживання або змін у складі сім’ї у зв’язку з народженням дитини (або іншими обставинами) заявник звертається за виданням довідки до уповноваженого органу за місцем фактичного проживання, а раніше видана йому довідка вилучається.

Відповідно до п.1 Постанови КМУ від 05.11.2014р № 637 призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов”язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 .

Відповідно до п.1 Постанови КМУ від 05.11.2014р. № 637  виплати пенсій (усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення) припиняються з місяця, наступного за тим, у якому завершився строк дії довідки, виданої після 9 вересня 2015 року.

Додатково повідомляємо про місцезнаходження місцевих органів виконавчої влади та найближчих установ уповноваженого банку:

·    Добропільська міська рада – м.Добропілля, вул.Першотравнева,83

·    Виконавчий комітет Добропільської міської ради - м.Добропілля, вул.Першотравнева,83

·    Державна міграційна служба -  м.Добропілля, вул.Першотравнева,52

·    Державний ощадний банк України –    м. Добропілля, вул.Радянська, 43

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.