Програма підтримки через проект «Безумовна грошова допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні»

Міжнародна організація з міграції (МОМ) та її партнерські неурядові організації надають гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які були змушені залишити місця постійного проживання через конфлікт на Сході країни.

За фінансової підтримки Уряду Німеччини, МОМ розширює свою програму підтримки, направлену на найбільш уразливі категорії ВПО через проект «Безумовна грошова допомога внутрішньо переміщеним особам  (ВПО) в Україні», що впроваджуватиметься протягом 2016 року.

Цей проект має на меті надання готівкових грантів  найбільш вразливим ВПО, що наразі шукають притулку у Донецькій області,  протягом двох турів виплати грошової допомоги. Фінансова допомога, що надаватиметься, направленана покриття базових потреб ВПО, а також на вирішення основних проблем, пов'язаних з жітлом.

Учасникамипрограми з отримання грошової допомогиможуть бути наступні категорії ВПО, які є належним чином зареєстрованими регіональними органами влади у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України №509:

* Люди з інвалідністю (I та 2 група інвалідності або діти-інваліди);

* Особи віком 70 років і вище;

* Домогосподарства,в яких проживає 3і більше неповнолітніх дітей;

* Домогосподарства,де діти виховуються одним із батьків.

За довідками звертатися до Управління  соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: м.Добропілля, пр-т Шевченка,15, тел.(06277)28059.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.