В Добропіллі буде впроваджено ІІ етап проекту Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Перший заступник Добропільського міського голови Ігор КУРДЯ провів зустріч з керівником та учасниками проекту OFDA  Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Керівник проекту Баррі ХЕББ розповів про впровадження ІІ етапу проекту Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Його мета - надання фінансової допомоги найбільш уразливим сім’ям, постраждалим в ході проведення АТО, і які тимчасово проживають на території Добропілля. Проект буде діяти з 01 квітня до 30 вересня поточного року.

Щоб отримати фінансову допомогу від гуманітарної організації «Людина в біді», постраждала сім’я повинна  заповнити заявку, надати копію довідки тимчасового переселенця і передати документи через координатора до організації. Після отримання заявок організація буде перевіряти надану інформацію шляхом відвідування заявників та телефонних розмов з ними. Координатором проекту в м. Добропіллі та Добропільському районі залишається Каріна ПАВЛОВА.

Головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лідія БІДИЛО підкреслила важливість даної гуманітарної компанії та подякувала виконавчим органам Добропільської міської ради за суттєву організаційну допомогу в реалізації проекту на території міста.

За словами керуючого справами виконкому Наталі СТАРОСТЕНКО загальна кількість сімей, які вимушено проживають на території міста та звернулися за допомогою до виконкому Добропільської міської ради, складає близько 2 760.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.