У мешканців міста та району з’явилася можливість отримати максимум інформації «під одним дахом»

З 1 липня 2015 року за ініціативи служби зайнятості на базі Добропільського міського центру зайнятості організована робота інформаційно-консультаційного заходу «Під одним дахом».

Його мета – надання комплексних інформаційно-консультаційних послуг в одному приміщенні та в один день для різних соціальних груп і вікових категорій населення, в першу чергу з числа соціально уразливих верств, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, осіб з інвалідністю, неповнолітніх та дітей-сиріт.

У заході беруть участь постійні соціальні партнери центру зайнятості: представники управління пенсійного фонду України в м. Добропілля та Добропільському р-ні, управління соціального захисту населення Добропільської міської ради та Добропільської райдержадміністрації, відділів освіти міста та району, закладів охорони здоров’я, служб у справах дітей, відділів сім’ї та молоді  міської ради та райдержадміністрації, відділу міграційної служби, Добропільського об’єднаного військового комісаріату, громадської організацій ДМЦ «Добро».

Це принципово новий підхід і нові методи інформування населення, надання консультаційних послуг, а також доступність і зручність в отриманні таких послуг. Інформаційно-консультаційний захід  «Під одним дахом»проводиться щосереди в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості:

І-ІІІ середа місяця з 11,00 год;

ІІ-ІVсереда місяця з 9,00 год.

Завітайте та отримайте відповіді на свої питання!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.