Актуальна інформація щодо грантів та конкурсів

Назва Зміст  Для кого Дедлайн Сума гранту Джерело
«Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Донецької та Луганської областей України» від ПРООН Зміцнення особистої та громадської безпеки та забезпечення поваги до прав людини, верховенства прави та доступу до правосуддя громадян, зокрема уразливих груп населення, на територіях, що постраждали внаслідок конфлікту, за принципом «знизу до гори» і з урахуванням прав людини. Для неурядових організацій Донецької та Луганської областей до 22.02.2019   Посилання
The Coca-Cola Foundation. Community Support Opportunity Підтримка проектів, спрямованих на підвищення якості життя громад. Пріорітетами інвестиційної політики компанії є проекти направлені на ефективне використання водних ресурсів, підтримка активного способу життя, переробку та утилізацію відходів, освіту. Для неурядових організацій Немає Необмежено Посилання 
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП. Для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються Дніпропетровської області та
Запорізької області
до 29.02.20 від 150 000 грн до 1 500 000 грн Посилання 
Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:
освітні програми для сільської місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.
Для громадських об’єднаннь та благодійних організацій до 24.02.2019 200 000 грн Посилання 
Гранти від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Цьогоріч пріоритетною темою для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є:
Розвиток інноваційного та неформального освітнього середовища для дітей та молоді, яким загрожує соціальна ізоляція.
Для неурядових організацій до 28.02.19 від 20 000 до 50 000 євро Посилання
Стипендійна програма Східного партнерства
для лідерів громадянського суспільства
Стипендіати мають унікальну можливість взяти участь у тренінгах та інших
заходах з розвитку потенціалу, а також реалізувати індивідуальні проекти
Для молодих громадських активістів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України до 31.12.2019 5 тис. євро Посилання
Програма малих грантів громадської дипломатії
уряду США - «Освіта» 
Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр.
Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:
• Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.
• Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах.
• Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку,
виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій.
• Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки;
• Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.
• Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ.
• Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час.
Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи - громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть. до 11.03.2019 150 000 доларів США - загальне фінансування
Окремі гранти становитимуть до 8000 доларів для приватних осіб і до 24 000 доларів для організацій
Посилання 
Програма малих грантів громадської дипломатії
уряду США – «Культура» 
Теми культурних проектів, які підпадають під вимоги програми:
• Проекти, присвячені виконавському й образотворчому мистецтву, які включають музику, танець, театр, літературу, кіно, фотографію та відео, але не обмежуються ними.
• Проекти, присвячені галерейним виставкам живопису, скульптури, фотографії, інших артефактів, карикатур і подібних творів.
• Лекції та круглі столи, в яких беруть участь американські фахівці в галузі музики, танцю, театру, літератури, поезії, кіно, відео.
• Освітні проекти з виконавського й образотворчого мистецтва, які включають музику, танець, театр, літературу, кіно, фотографію та відео, але не обмежуються ними.
Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи - громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть.  11 березня 2019 року 200 000 доларів - загальне фінансування
Окремі гранти  становитимуть до 8000 доларів для приватних осіб і до 24 000 доларів для організацій
Посилання 
Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота» Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»
Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.
Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.
У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України. Конкурс триває постійно до 15 жовтня 2019 року. Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж мета кампанії).
Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.
Посилання 
Мікропроекти від Посольства Німеччини Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обмеженій кількості  мікропроектів, спрямованим на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проекти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проектів закуповується в Україні. Організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ - об′єднання співвласників багатоквартирних будинків), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект до 22.02.2019. Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить,
як правило, 8 000 євро.
Посилання 
Проект зі сталого розвитку “Збудуй своє майбутнє” від Організації “Вчителі за демократію і партнерство” спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland Основні цілі проекту – підсилення ролі дітей і підлітків у запроваджені та реалізації ідей сталого розвитку в Україні та формування у школярів сталих, екодружніх моделей поведінки.
Проект досягатиме цього через практичне навчання старшокласників; реалізацію учнями власних проектів зі сталого розвитку у своїх школах/громадах;  обмін досвідом з громадськими, підприємницькими ініціативами у сфері сталого розвитку в Україні та з іншими учнями з Польщі й Молдови.
Пряма цільова група проекту: школярі віком 13-16 років.
Непряма цільова група проекту: батьки, вчителі, адміністрація шкіл, представники громад, громадських організацій, соціального підприємництва, місцева влада.
до 10.02.2019 - Посилання 
           
logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.