Головне - влучити в ціль!

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 18 вересня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся ярмарковий день «Майстерня успіху».

Захід відкрила начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко,яка представила успішного підприємця-початківця Юрія Стрельнікова.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому сьогодні був запрошений один із колишніх безробітних, а нині успішний підприємець Юрій Стрельніков. Він розповів, як за підтримки служби зайнятості започаткував стрілецький тир «Таурус». Демонстрував свої послуги та ділився власним досвідом з присутніми. Пан Юрій - молодий підприємець, який у червні 2019 року відкрив підприємницьку діяльність за допомогою коштів державної служби зайнятості. Для міста Добропілля це унікальний тир і приклад, коли захоплення стає власною справою. Підприємець не збирається зупинятися: в перспективі створення дитячих спортивних груп, організація заходів зі стрільби  для підприємств, закупівля більшої кількості обладнання, облаштування закритого майданчика для роботи в осінньо - зимовий період та негоду, а служба зайнятості від себе гарантує подальшу консалтингову підтримку.

Багато питань, які поставили присутні, були про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес – плану. Підприємець розповів про саму процедуру захисту бізнес – плану і жодне питання не залишилось без відповіді.

Справжні зміни — це не революція. Справжні зміни — це щоденні маленькі кроки кожного з нас. І чим більше цих кроків, тим більше можливостей і більший результат. Головна порада від успішного підприємця Юрія Стрельнікова.

Наталія Ткаченко зупинились на умовах участі у грантових проектах та  акцентували увагу,  що на сході України розгорнув свою діяльність Проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) підтримка Східної України» (Проект USAID). Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Европейському Союзі ЄС) та за їх межами. Сьогодні учасники зробили перший крок на шляху підприємництва та заповнили базову анкету індивідуальних бенефіціарів  Проекта USAID.

Семінар відвідали 11 осіб, в тому числі 3 діючих підприємця. Можливості відкриваються для тих, хто рухається вперед!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.