Підвищити кваліфікацію за набутою професією – це важливо

Сьогодні в ДНЗ «Донецький центр професійно–технічної освіти» ДСЗУ на базі Добропільського МЦЗ розпочались курси цільового призначення для безробітних за напрямом «Сезонне технічне обслуговування сільськогосподарської техніки та тракторів» за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

За результатами плідної праці фахівців Добропільського міського центру зайнятості було організовано групу безробітних, які будуть навчатись в Донецькому ЦПТО. Двадцять сім безробітних, які перебували на обліку, виявили бажання пройти навчання за напрямком «Сезонне технічне обслуговування сільськогосподарської техніки та тракторів» за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

«Курси цільового призначення – це чудова можливість підвищити кваліфікацію за набутою професією. Навчальна програма побудована таким чином, щоб слухачі, маючи базову підготовку, могли отримати знання та навички, які будуть потрібні в роботі», - наголосила начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко.

По закінченню навчання усі безробітні отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та гарантовано будуть працевлаштовані на підприємства Добропільського району.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.