Пояснювальна записка до виконання фінансового плану на 2019 рік комунального підприємства «Добропільського відділу капітального будівництва»

Комунальне підприємство «Добропільський відділ капітального будівництва» за своїми показниками відноситься до мікропідприємств. Основна діяльність відділу це здійснення технічного нагляду за об’єктами ,на яких виконуються підрядні роботи по капітальним та поточним ремонтам, реконструкція та будівництво нових об’єктів. КВЕД 70.10.-Діяльність головних управлінь (хед-офісів).

Відділ знаходиться у розпорядженні Добропільської міської ради. Основний об’єм на яких виконується технічний нагляд-це об’єкти бюджетних підприємств (установ).                 

Відділ є платником податку на прибуток на загальних умовах.                                 

Доходи відділу формуються шляхом виділення бюджетним організаціям коштів із місцевого бюджету на виконання капітальних та поточних ремонтів. Вартість робіт з технічного нагляду формуються на підставі підписаних договорів з замовниками згідно ДБН 1.1-1-2000,які є державними будівельними нормами України,де застосовуються витрати технічного нагляду.         

Штат відділу складає 4 одиниці. Посадові оклади та інші витрати формуються згідно з колективним договором відділу. Нарахування та виплати здійснюються з фінансовими можливостями підприємства.

Відділ відноситься до мікропідприємств, не створює цільових фондів.                               

У 2018 році КП «Добропільський ВКБ» був визначен замовником по реконструкції зовнішнього освітлення по вулицям:

«Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць Печеріцького району у м.Добропілля Донецької області»

«Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць Добролюбовського району ТП17,ТП18,ТП19 у м.Добропілля Донецької області»

«Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць Добролюбовського району ТП23,ТП28,ТП29 у м.Добропілля Донецької області». Із за відсутності достатнього фінансування об’єкти не закінчені в повному обсязі.

У 2019 році КП «Добропільський ВКБ» планує закінчити реконструкцію вищезазначених об’єктів. Також в наявності проектно кошторисна документація та планується будівництво :

«Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць Жданівськького району у м.Добропілля Донецької області»

«Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць району Жданівка від ТП-51,ТП-79,ТП-83 у м.Добропілля Донецької області».

Крім того планується здійснюватись технічний нагляд по об’єктам Добропільського відділу освіти ,КП «Добропільська служба єдиного замовника» та інших бюджетних організацій м.Добропілля та Добропільського району.

Відділ планує отримати чистий дохід 748 тис.грн.,збиток 688 тис. грн.,прибуток підприємства 60 тис.грн. Фонд оплати праці 498тис.грн.,середньомісячна заробітна плата 10тис.грн.

Начальник КП «Добропільського ВКБ»                                              С.О.Мамонова

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.