Шановні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники міської ради!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Нині, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження. Основним завданням органів місцевого самоврядування є захист прав громадян і забезпечення належного рівня життя. І міська влада на всіх рівнях намагається відстоювати права та інтереси добропільців.

Працюючи разом з людьми і для людей, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати, поліпшувати і примножувати добробут містян. Ми завжди готові підтримати ініціативи громадських організацій, які спонукають громадян до активного вирішення життєвих питань свого міста.

З нагоди свята висловлюємо вдячність за важку і дуже необхідну працю. Бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного міста. Нехай розуміння і підтримка добропільчан вселяють у Вас впевненість в подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях!

 

 

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.