Січневі зустрічі педагогів

На базі НВК-ліцею та ЗОШ-інтернату відбулися щорічні січневі зустрічі педагогічних працівників закладів освіти міста.

Захід був проведений з метою надання методичної допомоги педагогам у розумінні ідей концепції «Нової української школи», ознайомлення з Програмою «Освіта Добропілля для світу, що змінюється 2017-2020 р.р.» та визначення шляхів впровадження перспективних технологій навчання та виховання в освітній процес.

ped2

Слід відзначити активну участь вчителів в обговоренні нагальних питань осучаснення освітньої системи, до якого були залучені і медичні працівники міста: Джура В.В. - заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги з питань охорони дитинства і материнства, Борисов О.М. - лікар-психіатр, Штих Л.А. - лікар-спідолог, Кукурян В.І. - лікар-дерматолог, Барміна Ю.В. - психолог КДМ.

ped5

Не залишились осторонь і працівники виконкому Добропільської міської ради та громадських організацій. З педагогами зустрілися Іватіна О.Ю. - начальник відділу організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики та Денисова А.Ю. - політолог, координатор руху «Сильні громади» ВО Центр UA.

ped4

Під час засідань було вручено сертифікати міської Академії "PROFУСПІХ" вчителям, які підвищили професійну майстерність за очно-дистанційною формою навчання, організованою методичним кабінетом відділу освіти.

ped3

          Маємо надію, що такі освітянські зустрічі стануть запорукою реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу.

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.