Результати І етапу ІІ туру Шкільної баскетбольної Ліги Великого Добропілля

Сьогодні на базі палацу спорту міста Білицького проходили зустрічі баскетбольної ліги за участю команд юнаків з Добропілля, Білозерського, Білицького та Новодонецького.

Головна мета даного спортивного заходу - популяризація баскетболу серед молоді, придбання спортивного досвіду і формування збірної Великого Добропілля для подальшої участі у обласних та всеукраїнських змаганнях.

Це традиційне змагання, яке організовується і проводиться третій рік поспіль, щоразу набирає обертів та все більше привертає увагу до баскетболу – унікального ігровогу виду спорту, у якому поєднується безліч складних компонентів.

Сьогодні ігри були цікавими, енергійними і напруженими. Перша зустріч Добропілля (тренер Сташук І.М.) - Білицьке (Тренер Жукоцька Л.Б.) завершилася рахунком 36:20 на користь юнаків Добропілля. Білозерська збірна (тренер Кулінич Н.) з рахунком 24:47 поступилася команді селища Новодонецького (тренер Філімонов А.І.), яка за загальними результатами змагання займає лідируючу позицію.

Наступний етап ІІ туру Шкільної баскетбольної ліги відбуватиметься у місті Добропілля.

       Тож на початку лютого чекаємо Вас, шановні жителі міста, вболівальники, спортсмени, студенти, школярі, робітники, службовці та пенсіонери! Приходьте, підтримуйте своїх друзів і знайомих - учасників баскетбольного турніру!

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.